Gelibolu'da deniz bile buz tuttu!..

Yurdun genelini esir alan beyaz esaret dün de mola vermedi. İşte il il bilanço:
ADANA: Tufanbeyli ilçesi Pınarlar köyüne gideceğini söyleyerek 11 Ocak'ta kaybolan 80 yaşındaki İsmail Küçüközen, soğuktan korunmak için girdiği çukurda donarak hayatını kaybetti.
KAYSERİ: Akkışla ilçesinde 2 gün önce kaybolan Mehmet Akşit (78) ilçe merkezine 3 kilometre uzaklıktaki bir dere kenarında donarak ölmüş halde bulundu.
ÇANAKKALE:Gelibolu ilçesi İçliman bölgesinde soğuk hava nedeniyle iç limanda denizin üzerinde buz parçaları oluştu. 20 köy de elektriksiz kaldı.
SAKARYA: Karasu ilçesinde dev dalgalar 12 evi yerle bir etti, 8 ev ise kullanılamaz hale geldi. İlçede daha önce de 60 ev sulara gömülmüştü. Bbölgede deniz, 60 metre içeri girdi.

KARA UZANIRKEN DÜŞÜP ÖLDÜ

KAYSERİ: Demokrasi Mahallesi'nde 4 yaşındaki Mesut Sezer 6'ıncı kattaki evlerinin penceresinden kar tutmaya çalışırken dengesini kaybederek beton zemine düştü ve yaşamını yitirdi. .
KARAMAN: Ermenek ilçesinde doğum sancıları başlayan Hatice Keskin'in (27) içinde bulunduğu otomobil, kar ve tipi nedeniyle 1.5 saat yolda mahsur kaldı. Karayolları ekiplerinin çalışmasıyla hastaneye yetiştirilen kadın ikiz bebek dünyaya getirdi.
EDİRNE: Spor karşılaşmaları aşırı soğuk ve yağış nedeniyle iptal edildi. Tunca Nehri'nde buzlanmalar yaşandı.
KIRKLARELİ: Kofçaz, Demirköy ve Vize'ye bağlı birçok köy yolu kapandı.

BİZE ULAŞIN