Ünlüler de 'Ezel' fanatiği oldu

Televizyon fenomeni haline gelen 'Ezel' dizisi bu akşam atv'de yayınlanacak bölümüyle izleyicisiyle buluşacak. Kenan İmirzalığlu, Cansu Dere, Barış Falay, Yiğit Özşener, Salih Kalyon ve Tuncel Kurtiz gibi usta oyuncularının yer aldığı diziyi milyonlarca sade vatandaş gibi ünlüler de takip ediyor. Dizinin hiçbir bölümünü kaçırmayan Sibel Can, Ebru Gündeş, Tuğba Özay, Ebru Şallı ve Pınar Altuğ 'Ezel'in fanatik izleyicileri olduklarını itiraf etti.
Sibel Can: Tam bir 'Ezel' fanatiğiyim. Pazartesi günleri diziye kitleniyorum. Oradaki sözler insanı hem seyrettiriyor hem de düşündürüyor... atv'ye geçmesine de çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun.

*SİBEL CAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ebru Gündeş: 'Ezel' bence senaryosundaki düşündürücü sözleri ile izleyiciyi etkiliyor. Oyunculuklar zaten muhteşem,diyaloglar inanılmaz güzel. Artık seyirciler, kendilerini düşündüren dizileri seviyorlar. Ben de bir 'Ezel' hayranı olarak dizinin atv'ye geçmesine çok mutlu oldum. Bence son yıllardaki en güzel dizi.

EBRU GÜNDEŞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Tuğba Özay:
Dizide özellikli olarak Tuncel Kurtiz'in yorumlarını çok beğeniyorum. Senaryonun farklılığı ve akıcılığı beni çok etkiliyor. İlk günden bu yana hiç kaçırmadım. Ve Kenan gerek yakışıklılığı gerekse oyunculuğuyla adından söz ettiriyor.

*TUĞBA ÖZAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Ebru Şallı: 'Ezel' dizisi bu yılın en iyi dizileri arasında... Özellikle senaryosuyla diğer dizilerin arasından sıyrılıyor. Ben de işlerim müsait olduğu sürece diziyi asla kaçırmamaya çalışıyorum.

EBRU ŞALLI FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Pınar Altuğ: Dizinin fanatik izleyicisiyim. İki yıllık titiz bir çalışmanın neticesinde ortaya çıkan bir dizi olduğu için çok başarılı. Ben de diziyi kaçırmamak için her hafta ona göre program yapıyorum.

PINAR ALTUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BİZE ULAŞIN