Aynı eve taşındılar

Ünlü şarkıcı Zerrin Özer, genç eşi Levent Süren ile yeniden mutluluğa yelken açtı! Anlaşmazlıklarını halleden ikili, birlikte yaşama kararı aldı!

Boşandıktan sonra, 30 kilo veren ve ardından bir dizi estetik operasyon geçiren Zerrin Özer, eski eşi Levent Süren ile ayrı kaldıkları süre boyunca verdiği her röportajda onu çok özlediğini ve yeniden biraraya gelmek istediğini söyledi.

ZERRİN ÖZER - LEVENT SÜREN ÇİFTİNİN FOTOĞRAFLARI

YEMEKTE TEKLİF

Özer'in bu açıklamalarına, Süren de geçtiğimiz akşam baş başa gittikleri restoranda yeniden evlenme teklif ederek cevap verdi. Bu teklif ile yeniden flört etmeye başlayan ikili, nikâh tazelemeden önce birlikte yaşama kararı aldı. Çiftin yakın çevresi, ikilinin yemek sonrası yeniden mutlu günlerine geri döndüğünü belirterek Süren'in, Özer'in Bakırköy'deki evine taşındığını söyledi. Birlikte yaşayan çift evlilik için acele etmiyor. Öte yandan Özer Ataköy'de bir balık restoranında hafta sonları sahne almaya hazırlanıyor.EV AYRILIK GETİRDİ

Özer, kendisinden 22 yaş küçük Levent Süren ile 2006'da evlenmişti. İkilinin arası, geçen yıl Beylikdüzü'nde oturdukları ev yüzünden açılmıştı. Özer, şehir merkezine taşınmayı teklif etmiş, bunu eşine kabul ettiremeyince de çareyi evi terk etmekte bulmuştu. İkili sorunlarını halletti ve aynı evde yaşamaya başladı.

BİZE ULAŞIN