Şok eden çıplak fotoğraf

Perşembe 28.01.2010 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 28.01.2010 16:47
ABONE OL
'Medya Kralı' programında, geçtiğimiz akşamın konusu internetti. Kendini izleyenleri, sahte isimlerle internete girenler konusunda uyaran ünlü televizyoncu Okan Bayülgen, başından geçen bir olayı anlattı.

ÇIPLAK FOTOĞRAF YOLLADI

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Bayülgen, "10 küsur sene kadar önce, bir gün e-postama baktım. Bana tanımadığım bir kız, çıplak resmini yollamış! Bir de not yazmış, 'Sevgilim en beğendiğin fotoğraflarımdan birini sana yolluyorum. Beni unuttun mu?' diye... Sonra öğrendik ki benim ismimi kullanan biri, 6 aydır soyuyormuş kızı! Olay ortaya çıktıktan sonra genç kız, 'En çok siz hak ediyorsunuz' deyip bana bütün çıplak fotoğraflarını yollamıştı!" diyerek yaşadığı bu ilginç olayı anlattı ve izleyenleri bu konuda uyardı.

OKAN BAYÜLGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZTWITTER'DA HESABIM YOK!

Bu tür şeylere inanmamak gerektiğinin altını çizen Bayülgen, twitter ve facebook hesabı olmadığını, bu tarz sitelere girmediğini söyledi. Ardından şu anda da kendi ismini kullanarak twitter'da hesap açmış biri olduğunu belirten Okan Bayülgen, "twitter'da bir herif var, Okan Bayülgen diye, çok fena! 'Uykusuz geceler' diye yazı yazıyor eşek herif... Millet de onu ben sanıyor!" dedi.