Karadeniz Senem'i vermiyor

Rize'nin Fındıklı ilçesinde dalganın denize sürüklemesi sonucu kaybolan üniversite öğrencisini arama çalışmalarına kıyıdan devam ediliyor.

Merkez Mahallesi'ndeki rıhtımda 5 gün önce akşam saatlerinde arkadaşlarıyla birlikte yürürken aniden gelen büyük dalgaya kapılarak denize düşen Senem Kasap'ın (21) bulunması için yapılan arama çalışmalarına, dün akşam havanın kararması nedeniyle ara verilmişti.

Arama çalışmaları kapsamında bugün kıyı şeridinde çalışmalar yürütülüyor.

Fındıklı Kaymakamı Hakan Alkan, arama çalışmaları kapsamında bugün dalgıçların dalış yapmayacağını, çalışmaların kıyıdan devam ettiğini belirtti.

Alkan, 4 gündür yapılan çalışmalardan şu ana kadar herhangi bir sonuç alınamadığını kaydederek, yarın özel dalgıç ekiplerinin ilçeye geleceğini ve geniş kapsamlı bir arama yapılacağını sözlerine ekledi.

SENEM KASAP'IN SINIF ARKADAŞLARI, SENEM'İ BÖYLE ANDILAR

Rize'nin Fındıklı ilçesinde denize sürüklenip kaybolan Senem Kasap'ın sınıf arkadaşları, internette bir sosyal paylaşım sitesinde Senem'in fotoğraflarından oluşan bir slayt sunumu hazırladılar.

Merkez Mahallesi rıhtımında, 5 gün önce akşam saatlerinde arkadaşlarıyla yürürken aniden gelen büyük bir dalgaya kapılarak denize düşen ve kaybolan Fındıklı Meslek Yüksek Okulu Büro Yönetimi Bölümü 1. sınıf öğrencisi Senem Kasap'ın (21), sınıf arkadaşların sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta, Senem'in fotoğraflarından oluşan bir slayt sunumu hazırladılar.

Senem'in fotoğraflarının bulunduğu ve müzik eşliğinde sunumda, ''Bir elveda demeden gittin, selamsız gidişin böyle mi olacaktı?'' şeklinde ifade dikkati çekiyor.

BİZE ULAŞIN