'Adanalı'nın çekimi karakolda bitti

"Adanalı" dizisinin ekibi, çekimler için izin aldığı halde zabıta engeliyle karşılaştı. Oktay Kaynarca ve Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı'nın arasında geçen "çekim izni" tartışması karakolda sona erdi

atv'de yayınlanan "Adanalı" dizisi, çekim için izin alındığı halde zabıta engeliyle karşılaştı. Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Erol Dolu, zabıta ekiplerine seti kaldırttı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ile başkan yardımcısının "çekim izni" tartışması, karakolda bitti. Ataşehir Bulvarı'nda önceki gece saat 03.00 sıralarında Adanalı'nın çekimi yapılırken, otomobiliyle oradan geçen Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Erol Dolu, yolun kapandığını gördü. Dolu, dizi çekimi için izin olup olmadığını sordu. İzin olduğunu söyleyen set görevlileri ile Dolu arasında tartışma yaşandı. Set görevlileri durumu dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'ya bildirdi. Evinde olan Kaynarca, çekim yerine gitti.

*OKTAY KAYNARCA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

'ALKOL KONTROLÜ YAPILSIN'
Kaynarca, dizi çekimi için izinlerinin olduğunu Dolu'ya anlattı. İkna olmayan Başkan Yardımcısı Dolu ile Kaynarca arasında tartışma yaşandı. Bu tartışmanın ardından Kaynarca, Dolu'ya, "Sete giremezsin, alkol kontrolü yapılsın" dedi. Olay yerine gelen polis ekipleri, birbirlerinden şikâyetçi olduklarını söyleyen Kaynarca ile Dolu'yu polis merkezine davet etti. Dizi çekimleri yarıda kalırken, set çalışanları da Kaynarca'yla birlikte Şehit Salih Sevgican Polis Merkezi'ne gitti. Kaynarca ile Dolu, ifadelerinde birbirlerinden şikâyetçi olduklarını belirtti.

BİZE ULAŞIN