8 kocalı Elizabeth!

78 yaşındaki ABD'li aktris Taylor, 9'uncu evliliğini kendisinden 29 yaş küçük işadamı Winter ile yapacak. Taylor, ikisi aynı kişiyle olmak üzere 8 evlilik yaptı..

Amerikan sinema tarihinin menekşe renkli gözleriyle ünlü efsane aktristi Elizabeth Taylor 9'uncu kez evleniyor. Önceki gün kendisinden 29 yaş küçük işadamı sevgilisi Jason Winter'la nişanlandığı açıklanan Taylor'un evlilik hazırlıkları yaptığı belirtildi.

100 AMELİYAT GEÇİRDİ!

Yaşamı boyunca sağlık sorunları nedeniyle 100 ameliyat geçiren ve bundan 4 yıl önce kalp yetmezliğinden dolayı hakkında 'Birkaç günlük ömrü kaldı' şeklinde söylentiler çıkan Taylor, Winters'la 2007'de tanıştı.Taylor 2 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi için "Onun kadar mükemmel bir erkekle ilk defa tanıştım" demişti.

3'ÜNCÜ EŞİ KAZADA ÖLDÜ

Tekerlekli sandalyeyle hayatını sürdüren Taylor 6 ay süren ilk evliliğini 18 yaşında Condrad Hilton'la yaptı. İkinci eşi Michael Wilding ile 5 yıl evli kaldı. Aktör olan 3'üncü eşi Mike Todd evliliklerinin birinci yılında uçak kazasında öldü. 1960 yılında ilk Oscar'ını kazandığı filmde başrolü paylaştığı Eddie Fisher'la dördüncü evliliğini yaptı.

BURTON'A İKİ KEZ 'EVET'...

Ancak 1963'te Kleopatra filminin çekimlerinde tanıştığı Richard Burton ile yaşadığı yasak aşk hem kendisinin hem de Burton'un yuvasını yıktı. Burton'la evlenip beşinci evliliğini yaptı. Evlilik 10 yıl sürdü. Ayrılan çift bir yıl sonra sürpriz yaparak yeniden evlendi. Taylor 7'nci evliliğini senatör John Warner'la, 8'inci evliliğini ise kendisinden 20 yaş küçük olan inşaat işçisi Larry Fortenskey ile yaptı.

BİZE ULAŞIN