Tek kurşunla bir aile yok oldu

Kazayla vurulup ölen oğlunun acısına dayanamayan anne canına kıydı. Gelinini bulan kayınvalide ise kalp krizi geçirip öldü

Adana'nın Tufanbeyli ilçesine bağlı Doğanlı köyünde yaşayan 11 yaşındaki Onur İneç, 23 Mart günü evlerinde de bulunan av tüfeğiyle oynadıkları sırada okul arkadaşı E.B.'nin elindeki tüfekten çıkan kurşunun kafasına isabet etmesi sonucu öldü. 3 çocuk annesi Bircan İneç tek erkek evladını kaybetmenin acısına dayanamadı. Eşi rahatsız olduğu için tarla ve ev işleriyle de uğraşan 32 yaşındaki kadın önceki gün kızının okula gitmesinin ardından kayınvalidesi Emine İneç'e banyo yapacağını söyledi. Uzun süre geçmesine rağmen gelininin banyodan çıkmadığını gören Emine İneç kapıyı açmak istedi. Ancak kilitli olan kapıyı açamayınca komşularına haber verdi. Komşuların kapıyı kırmasıyla birlikte gelinini tavana bağlı iple kendini asmış halde gören Emine İneç olduğu yere yığılıp kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Emine İneç kurtarılamadı.

GERİDE 2 KIZI KALDI

Yaklaşık 3 hafta içinde oğlunu, eşini ve annesini kaybeden İmirza İneç'in elinden, geride kalan kızları 13 yaşındaki Emine ve 2 yaşındaki Beyza'ya sarılıp ağlamaktan başka bir şey gelmiyor. Kalp romatizması nedeniyle hareket etme zorluğu yaşayan ve yakınlarının desteğiyle ayakta durabilen acılı baba, "Bir acıyı atlatamadan ikincisi, onun üstüne üçüncüsü geldi. Ben bu kadar acıya nasıl dayanacağım?" diye gözyaşı döküyor. İmirza İneç şu anda doktor kontrolünde tutuluyor.

BİZE ULAŞIN