'Hacı' şarkıcının ilk konseri coşturdu!

Hacca gittiği için "Hacı" lakaplı Mustafa Ceceli'nin İstanbul'da verdiği ilk konseri 2 bin kişi izledi. Şarkıcıyı arkadaşı Doğulu da yalnız bırakmadı...

İstanbul'daki ilk konserini Bostancı Gösteri Merkezi'nde veren Mustafa Ceceli, kendisini dinlemeye gelen 2 bin hayranlarınını coşturdu. ABD'de olan Sezen Aksu, yaklaşık yedi yıl aranjörlüğünü yapan Ceceli'nin ilk konserine gelemedi. Konserden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mustafa Ceceli, lakabının neden "Hacı" olduğunu anlattı. 2003 yılında hacca gittiğini ifade eden Ceceli, "Sektörde pek fazla hacı olmadığı için bana hep 'hacı yukarı hacı aşağı' diye hitap ederler" dedi. Ceceli salondaki başörtülü hayranlarının bir hayli fazla olması hakkında da, "Her kesimden insanla iletişimimiz var. Ne kadar güzel, herkes gelsin. Kimseyi kimseden ayırmıyorum" diye konuştu.

GÖRSEL ŞOV BÜYÜLEDİ

Sahneye daire şeklindeki dev bir ekranın içinde ve piyanosuyla çıkan sanatçının görsel şovu izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Konseri izlemeye gelen arkadaşı Kenan Doğulu, Ceceli için "Gerçekten çok iyi birmüzisyen. Adam gibi adam" diye konuştu. Yaz sezonunda albüm çıkarmayacağını, bunun yerine 'Patron' albümündeki şarkılara bol bol klip çekeceğini belirten Doğulu, sakal bırakmasıyla ilgili soruları, "Robinson Crusoe'yi oynayacağım" diye espiriyle yanıtladı.

KENAN DOĞULU İLE DÜET YAPTI, SAHNEDE SARILDI
Aklım Karıştı' şarkısına Ceceli ile düet yapan Kenan Doğulu arkadaşına sahneden inmeden önce "Hacı seni seviyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN