'Aşk ve Ceza'da müthiş buluşma

"Aşk ve Ceza"nın çekimlerini izleyen SABAH, herkesin merakla beklediği buluşmayı gerçekleştirdi: Nurgül Yeşilçay ile Tomris İncer'i ilk kez bir araya getirip, öpüştürdü

atv'nin reyting rekortmeni dizisi "Aşk ve Ceza" nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin çekildiği mekanlardan biri olan Polonezköy'deki villanın kapıları ilk kez SABAH için açıldı. Nurgül Yeşilçay da sahnesi olmamasına rağmen sete gelerek, dizide sevdiği adamın annesini canlandıran Tomris İncer'le bir araya geldi. Dizide "kıyametler koparması" beklenen bu buluşma, gerçek hayatta son derece samimi ve sıcak görüntülere sahne oldu.

SABAH İÇİN SETE GELDİ

Nurgül Yeşilçay, dizide aldatılmanın verdiği acıyla ilk gördüğü erkekle tek gecelik ilişki yaşayan ve ondan bir çocuğu olan Yasemin'i canlandırıyor. Bu erkek ise "Savaş" yani Murat Yıldırım. Aradan yıllar geçtikten sonra birbirlerini bulan Savaş ve Yasemin'in aşkı izleyiciyi ekrana kilitliyor. En merak edilen şey ise Savaş'ın annesi Şahnur Hanım'ın, Yasemin'i görünce ne yapacağı. Çünkü Şahnur Hanım, oğlunun töre gereği evlendiği Çiçek'ten boşanıp Yasemin'le evlenmesine şiddetle karşı çıkıyor. İşte dizide heyecanla beklenen karşılaşma, SABAH için gerçekleştirildi. Yasemin rolündeki Nurgül Yeşilçay ile Şahnur Hanım rolündeki Tomris İncer ilk kez bir araya geldi. Dizide gerilimli geçmesi beklenen buluşma, gerçek hayatta iki oyuncunun sevgi gösterisine dönüştü. Nurgül Yeşilçay'ın çok başarılı bir oyuncu olduğunu söyleyen Tomris İncer, "Sahnesi olmamasına rağmen sizin için sete geldi. Yoksa yüzünü göremiyoruz" diyerek güzel oyuncuya özlemini dile getirdi. Yeşilçay ise büyük bir heyecan ve merakla Yasemin'in Şahnur Hanım'la karşılaşacağı sahneyi beklediğini söyledi. "Dizinin oyuncu kadrosu ve ekibi çok iyi. Reytingler de bizi doğruluyor. atv'nin en çok izlenen dizisiyiz. Bu bizi çok mutlu ediyor. Demek ki iyi ve kaliteli bir iş yapıyoruz" diyen Nurgül Yeşilçay, "Yasemin" karakterini çok sevdiğini söyleyerek ekledi: "Onun gibi olmayı çok isterdim. Yasemin kadınlığı daha iyi biliyor, daha anaç, kadın olarak sorumluluklarının bilincinde. Sevdiği kişiye daha çok sahip çıkıyor. Biz bu anlamda çok ayrılıyoruz Yasemin'le. Yasemin'in kendinden ödün veren bu yanını çok seviyorum. Ben bu kadar değilim. Daha bencilce yaşıyorum. Yasemin kadar romantik değilim. Onun gibi olmak isterdim." Canlandırdığı Yasemin karakterinin dizinin başında evleneceği adamın ihanetine uğrayınca, intikam için ilk gördüğü erkekle birlikte olmasını da yorumlayan Yeşilçay, "Bu kararı ancak Yasemin gibi mantığıyla değil duygularıyla hareket eden biri alabilir" dedi. Güzel oyuncu, espriyle karışık kendisinin de bazen ani kararlar aldığını ancak Yasemin kadar büyük bir şey yapmadığını söyledi.

BİZE ULAŞIN