“SABAH’ı SABAH yapanlarla birlikte olmaktan mutluyum”

SABAH'ın yazıişleri masasında yapılan 25'inci doğum günü kutlamasında Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, "SABAH emin ellerde" dedi

SABAH gazetesi 25'inci yaşını pasta keserek kutladı. 25 yıl boyunca gündem değiştiren birçok manşetin atıldığı yazıişleri masasında yapılan doğum günü kutlamasına Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Turkuvaz Medya Grubu Başkanvekili Serhat Albayrak, Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, Sabah Başyazarı Mehmet Barlas, yazarlar, yöneticiler ve çalışanlar katıldı. Pastanın kesilmesinden önce konuşma yapan Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, SABAH'ı SABAH yapanlarla birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Çalık şöyle devam etti:

'HERKESE TEŞEKKÜR'
"SABAH emin ellerde. SABAH dün olduğu gibi bugün de Türkiye ve dünya için önemli bir gazete. Bu yarın da böyle olmaya devam edecektir." Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak ise "SABAH gazetesini 25'inci yılına getiren eskisiyle yenisiyle, bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Umarım SABAH'ın 50'nci yılını kutlayanlar da bizleri unutmaz" dedi. Konuşmaların ardından Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Çalık, Genel Yayın Yönetmeni Şafak ve SABAH Başyazarı Barlas, 25'inci doğum günü pastasını alkışlar eşliğinde kesti.

BİZE ULAŞIN