Bıçaklanınca bakın ne yaptı!

Eskişehir'de, bir tekel bayiinde "içki değiştirme" meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçaklanan oto kiralamacı, kendisine saldıran 4 kişiyi içki şişeleri atarak kovaladı.

Alkollü olan M.D., M.A., M.K. ve H.D., yanlarında getirdikleri bir şişe votkayı tekel bayii T.E.'ye vererek yerine bira istedi. T.E. içkiyi değiştirmeyeceğini söyleyince tartışma çıktı. Yandaki oto kiralama dükkanının sahibi Ahmet Yılmaz, bayideki münakaşaya katılıp, 4 kişinin dükkanından çıkmasını istedi.
Bu esnada şahıslardan biri Yılmaz'ı sol bacağından bıçakladı. Bunun üzerine Ahmet Yılmaz, içki şişelerini 4 kişinin üzerine atmaya başladı.Atılan şişelerin isabet etmesiyle yere düşen şahıslar, tekrar ayağa kallkıp dükkandan dışarı çıktı. Yılmaz, dükkan önündeki 4 kişiye eline geçirdiği dolu içki şişelerini atmayı sürdürdü. Ahmet Yılmaz, dükkan sahibi T.E.'nin, "Ağabey bir şey kalmadı, artık atma" demesi üzerine, zararını karşılayacağını söyleyerek, polis çağırmasını istedi. Dükkanın vitrin camlarının da kırıldığı olayda, 4 bin 500 TL civarında maddi hasar olduğu öğrenildi.

Tekel bayiindeki güvenlik kamerasının saniye saniye kaydettiği olay yaklaşık 20 dakika sürdü. İhbar üzerine olay yerine polislerin gelmesiyle, yaralanan Ahmet Yılmaz ve diğer 4 kişi çeşitli hastanelere kaldırıldı. M.D., M.A., M.K. ve H.D. tedavilerinin ardından gözaltına alındı. Ahmet Yılmaz da, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisinin ardından taburcu edildi.

BİZE ULAŞIN