İzmir'de iki ayrı cinayet

İzmir'in Balçova ilçesinde, dün gece Bankacı Esra Yaşar'ın tabancayla vurularak öldürüldüğü yerin bir sokak altında, bir kadın daha tabancayla öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, Tayfun Sokak'tan geçmekte olan 25-30 yaşlarındaki bir kadın, silahlı bir kişi tarafından başından tabancayla vuruldu. Genç kadın olay yerinde hayatını kaybetti, saldırgan ise kaçtı.
Silah seslerini duyarak sokağa çıkan vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen ekipler, zanlıyla ilgili ipucu elde etmek için çevrede geniş çaplı araştırma başlattı.
Vurulan kadının çanta ve cep telefonunun yanında olmadığı belirlenirken, zanlı tarafından alındığı ihtimali üzerinde durulduğu bildirildi.

Balçova'da dün gece, Çağdaş Caddesi'nde, aynı şekilde başından vurularak öldürülen 29 yaşındaki banka çalışanı Esra Yaşar'ın da çantası ve cep telefonu bulunamamıştı.

Öte yandan, olay yerinde toplanan vatandaşlar, üst üste meydana cinayetlerin ardından tepkilerini ve tedirginliklerini dile getirdi. İlçe sakinleri, olayların bir an önce aydınlatılıp, sorumluların cezalandırılmasını istedi.

ÖLDÜRÜLEN GENCİN 22 YAŞINDAKİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ AYŞE SELEN AYLA OLDUĞU BELİRLENDİ


İzmir'in Balçova ilçesinde dün gece öldürülen genç kadının kimliği belirlendi.

Tayfun Sokak'ta silahlı bir kişi tarafından başına tabancayla ateş edilerek öldürülen kişinin 22 yaşındaki İzmir Ekonomi Üniversitesi öğrencisi Ayşe Selen Ayla olduğu tespit edildi.

Ayla, Balçova ilçesinde bankacı Esra Yaşar'ın tabancayla vurularak öldürüldüğü Çağdaş Caddesi'nin yakınında öldürülmüştü.

BİZE ULAŞIN