Babaannesiyle adaştı ikisi de aynı yerde öldü

Pencereden düşen 5 yaşındaki Fatmanur hayatını kaybetti. Küçük kızla aynı adı taşıyan babaannesi Fatmanur Aktaş da 3 yıl önce apartmanın önünde geçirdiği kazada ölmüştü

Konya Molla Gürani Mahallesi Beyşehir Çevre Yolu üzerinde bir sitede bulunan yedinci kattaki evlerinde oynayan 5 yaşındaki Fatmanur ve annesi Kübra Aktaş (28), iki kardeşiyle birlikte Adana'daki anneannelerine gitmek için hazırlık yapmaya başladı. Fatmanur, annesi banyodayken açık bırakılan camdan aşağı bakarken dengesini kaybederek beton zemine düştü. Babası Mehmet Aktaş tarafından hastaneye götürülen Fatmanur tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ANNESİNİN İLK GÖZ AĞRISIYDI

Aktaş çiftinin ilk çocuğu olan Fatmanur'un 4 yıllık bir tedavinin ardından dünyaya geldiği ortaya çıktı. Fatmanur'un ardından ailenin 2 çocuğu daha oldu. Baba Mehmet Aktaş ilk çocuğu olan Fatmanur'a annesinin ismini verdi. Küçük kızın ismi gibi kaderi de babaannesiyle aynı oldu. Babaanne Fatmanur Aktaş'ın da 3 yıl önce evlerinin bulunduğu Antalya-Beyşehir Çevre Yolu'ndan karşıya geçtiği sırada bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralandığı ve hayatını kaybettiği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN