Beklenen sahne bu akşam

atv'nin sevilen dizisi "Canım Ailem"de romantik aşklarıyla milyonları ekran başına toplayan Halim ve Feride, bu akşam yayımlanacak 57'nci bölümde ilk kez öpüşecek

Çarşamba akşamları atv ekranlarında beğeniyle izlenen "Canım Ailem" dizisinde Ezgi Mola'nın canlandırdığı "Feride" ve İlker Aksum'un oynadığı "Halim" karakterlerinin yaşadığı olaylar herkesi ekran başına kilitliyor. İkilinin son bölümlerde iyice ön plana çıkan aşkı bir hayli dikkat çekiyor.Geçtiğimiz haftalarda gizli saklı yaşamaya çalıştıkları aşklarını bitirmeye karar veren ikili, ilişkilerine nokta koymuştu. Ancak birbirini çok seven çift, ayrılığa uzun süre dayanamayıp önceki hafta yayınlanan bölümde bir araya gelmişti. Halim önce, klip çekiminde oynarken denize düşen Feride'yi kurtarmıştı. Ardından ikili teknede bir araya gelerek ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar vermişti.

'TAM ZAMANINDA BAŞLADI'
Dizinin bu akşam yayınlanacak olan 57'nci bölümünde ise ikilinin aşkı yine çok dikkat çekecek. Beklenen sahne işte bu bölümde gerçekleşecek. İyice yakınlaşan çift, öpüşürken ekranlara gelecek. Oyuncu Ezgi Mola öpüşme sahnesi için "Bence ilişkileri tam zamanında başladı" derken İlker Aksum şunları söyledi: "Başından beri herkes Feride ile Halim'i birbirlerine çok yakıştırıyordu. Ama aynı zamanda seyirciyi de bu duruma alıştırmak gerekiyordu. Senarist Selin Tunç seyirciyi nereden yakalayacağını iyi biliyor."

*EZGİ MOLA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN