Bursa'da korkutan yangın

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde bir barakada çıkan yangın, yanındaki 4 katlı binaya sıçramadan itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Çekirge Mahallesi Gürler Sokak'ta bir barakada yangın çıktığı ihbarını alan Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri harekete geçti.

Sokakların darlığı nedeniyle olay yerine ulaşmakta güçlük çeken itfaiye bir yandan barakadaki yangına müdahale ederken diğer yandan barakanın hemen yanındaki 4 katlı apartmanda oturanları tahliye etti.

İtfaiye ekipleri yangını apartmana sıçramadan söndürürken, baraka tamamen yandı, yanındaki apartmanın 3 katı duman ve aşırı sıcak nedeniyle zarar gördü.

Bu arada, Gürler Apartmanı'nın ikinci katındaki bir daireyi yeni satın aldığı belirtilen Ayşe Beyazıtoğlu, evinin yandığını sanarak sokak ortasında fenalık geçirdi. Evi yeni aldığı ve taşınmak için okulların kapanmasını beklediği öğrenilen Beyazıtoğlu'nu komşuları sakinleştirmeye çalıştı.

Beyazıtoğlu, yolların kapalı olması nedeniyle olay yerine ambulanssın ulaşamaması yüzünden özel bir araçla Çekirge Devlet Hastanesine götürüldü.
BİZE ULAŞIN