Kazayla gelen ikinci evlat acısı

Antalya'da, dün bisiklet sürerken kamyon çarpması sonucu oğullarını kaybeden ailenin, 11 yıl önce de 2 yaşındaki kız çocuklarını da hastalıktan kaybettiği öğrenildi.

Varsak Mahallesi'nde babasıyla birlikte gittiği cuma namazından çıktıktan sonra bisikletle gezintiye çıkan ve Yusuf Selen'in kullandığı 15 EK 793 plakalı kamyonun Süleyman Demirel Bulvarı'nda çarpması sonucu ölen Varsak İlköğretim Okulu öğrencisi Abdullah Tekin Dağ'ın cenazesi, toprağa verildi.

Varsak İlköğretim Okulu'nda dördüncü sınıfa geçen Abdullah Tekin Dağ'ın, anne ve babasının ikinci kez evlat acı yaşadığı ortaya çıktı.

Mermer ustası Ahmet Dağ ile Elif Dağ çiftinin, 1999 yılında 2 yaşındaki kızları Rumeysa'yı hastalık nedeniyle kaybettikleri, kızlarını kaybetmelerinden bir yıl sonra Abdullah Tekin Dağ'ın doğumuyla teselli bulmaya çalıştıkları ifade edildi. Ailenin, Abdullah Tekin'den sonra dünyaya gelen kızlarına da ölen çocukları Rumeysa'nın adını verdikleri öğrenildi.

Ölen çocuklarının ardından dünyaya gelen iki çocuklarıyla teselli bulan ve 11 yıl sonra Abdullah Tekin'in kazada ölümüyle ikinci kez evlat acısı yaşayan Elif-Ahmet Dağ çifti, yakınları tarafından teselli edilmeye çalışıldı.

Öte yandan, gözaltına alınan kamyon sürücüsüyle ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.
BİZE ULAŞIN