Ölüme atladı itfaiye kurtardı

Bursa'da nişanlısının kendisini aldatmasına öfkelenen Pınar, bir inşaatın 4'üncü katından aşağıya atladı. İtfaiyenin açtığı hava yastığı genç kızın hayatını kurtardı

Cumartesi 04.09.2010
Son Güncelleme: Cumartesi 04.09.2010
ABONE OL
Bursa İnegöl'de yaşayan 20 yaşındaki Pınar Gül, 3 yıl önce C.C. isimli genç ile nişanlandı. Askere giden nişanlısının yolunu gözleyen genç kız evlilik planları yapıyordu. Ancak asker dönüşü evlilik hayali kuran Pınar Gül ihanete uğradı. C.C.'nin askerden gelir gelmez başka bir kız ile nişanlandığını öğrenen Pınar Gül, Kemalpaşa Mahallesi Serap Sokak'taki 4 katlı bir inşaatın çatısına çıktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Çatıda "Sevgilimi getirin" diye bağıran genç kızı gören vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polisler genç kızı ikna etmek için uzun süre uğraştı. Yaklaşık bir saat boyunca çatıda kalan genç kız, nişanlısının gelmeyeceğini anlayınca oturduğu yerden kendini aşağıya bıraktı.

VAZGEÇTİ AMA...

Genç kız son anda intihardan vazgeçip, oluğa tutundu. Bir süre burada asılı kalan genç kızı polisler yukarı çekmek için uğraştı. Ancak başarılı olamayınca Pınar Gül itfaiyenin yerleştirdiği hava yastığının üzerine düştü. Baygınlık geçiren genç kız hastaneye kaldırıldı.