Hasret'in gönülçelen fotoğrafları

atv'de bu akşam yayımlanacak "Gönülçelen"in yeni bölümünde Tuba Büyüküstün'ün canlandırdığı "Hasret" medya tanıtımı için müzik enstrümanlarıyla poz veriyor

Cuma 17.09.2010
Son Güncelleme: Cuma 17.09.2010
ABONE OL

atv ekranlarında yayımlanan "Gönülçelen" dizisinde "Hasret" karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, bu hafta yayınlanacak bölüm için müzik enstrümanlarıyla poz verdi. Büyüküstün'ün canlandırdığı "Roman kızı Hasret"in değişimi, dizinin yeni sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor. Müzik hocası Murat (Cansel Elçin) tarafından yetiştirilen Hasret, sahnelere adım atmıştı. Hasret, müziği bırakmaya karar veren Murat'ın menajeri Levent (Onur Saylak) ile yola devam ediyor. Bu akşamki bölümde Levent, Hasret'in medyaya tanıtımı için fotoğraf çekimi düzenliyor. Dizide gerçekleşen fotoğraf çekiminde Tuba Büyüküstün enstrümanlarla objektiflere poz veriyor.


ÇEKİMLER 6 SAAT SÜRDÜ
Dizi için gerçekleştirilen çekimler 6 saatte tamamlandı. Çekimler sırasında gitar, davul, piyano, saksafon, bateri gibi müzik aletleriyle poz veren Tuba Büyüküstün, her enstrüman için farklı kostüm giydi. Oyuncuya her enstrümanla vereceği poz için farklı saç ve makyaj yapıldı. Zaman zaman dergiler için fotoğraf çekimi yapan Büyüküstün, dizide gerçekleşen bu çekimlerde de oldukça rahattı.