Üniversitelilerin gezisi ölümle bitti

Beşi üniversite öğrencisi 6 arkadaş Burdur'dan araç kiralayarak gittikleri Antalya'da kaza geçirdi. İkisinin öldüğü kazada 4'ü de yaralı kurtuldu

Pazar 19.09.2010
Son Güncelleme: Pazar 19.09.2010
ABONE OL
Burdur'dan kiraladıkları araçla Antalya'ya gezmeye gelen 5'i üniversite öğrencisi 6 genç, aşırı hız nedeniyle takla attı. Biri öğrenci 2 gencin öldüğü kazada, ikisi kız 4 öğrenci de yaralandı. Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin Bucak ilçesindeki Zeliha Tolunay Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Meslek Yüksekokulu'nda öğrenim gören Sercan Kuşoğulları (22), Tamer Eryılmaz (20), Duygu Şenkan(23) ve Sibel Çakır (22) ile Bucak'ta serbest olarak çalışan Mehmet Akman (21), önceki gün ilçedeki kiralama şirketinden araç kiralayarak akşam saatlerinde Antalya'ya gitti. Şehirde gezip eğlenen grubun içinde bulunduğu araç, sabaha karşı saat 04.30 sıralarında aşırı hız nedeniyle Atatürk Bulvarı üzerinde kontrolden çıktı.

45 METRE SÜRÜKLENDİLER

Refüjdeki reklam panosuna çarpan araç, takla attıktan sonra panoyla birlikte 45 metre sürüklendi. Sürücü Sercan Kuşoğulları ile Mehmet Akman olay yerinde hayatlarını kaybettiği feci kazada, Duygu Şenkan, Tamer Eryılmaz, Sibel Çakır ve Burak Bak ise yaralandı. Yaralı öğrenciler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.