Muhteşem finaliyle Ezel ekranın galibi

Ezel'in pazartesi yayımlanan bölümünün finalinde Sekiz, Haydarpaşa Garı'nda Ramiz Dayı'yı bıçakladı. İzleyenleri şoke eden dizi, aldığı reyting ile AB grubunda birinci oldu

Çarşamba 29.09.2010
Son Güncelleme: Çarşamba 29.09.2010
ABONE OL
atv ekranlarında yayımlanan Ezel dizisinin önceki akşamki bölümü soluksuz izlendi. Reyting rekortmeni dizi, birinciliği bu hafta da kimselere bırakmadı. 27 Eylül Pazartesi yayımlanan bölüm AB grubunda yüzde 9.51 izlenme oranı ve yüzde 25.99 izlenme payı ile en çok izlenen ilk 100 program arasında birinci oldu. Dizinin yeni sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı "Sekiz" karakteri ile Tuncel Kurtiz'in oynadığı "Ramiz Dayı"nın arasında yaşanacaklar merak konusu olmuştu. Özellikle Sekiz'in Ramiz Dayı'ya olan öfkesinin geçip geçmeyeceği heyecanla bekleniyordu. Pazartesi akşamı yayımlanan bölümde bu karmaşa sonuçlandı. Sekiz ile Ramiz Dayı'nın karşılaştığı sahnede nefesler tutuldu. Sekiz'in soğukkanlı halde Ramiz Dayı'yı kalbinden bıçakladığı an, soluksuz izlendi. Haydarpaşa Garı'nda bulunan Ezel, Azad, Cengiz ve Ali hızlı gelişen olayların ardından Dayı'nın yanına geldi. Yere yığılan Dayı'yı Ezel kollarına aldı.


BAŞLADIĞI YERDE BİTSİN

Ezel ve Azad'ın gözyaşlarına boğulduğu sahnede Ramiz Dayı ve Ezel'in diyalogu dikkat çekti. "İlla ki bitecekse başladığı yerde bitsin bu iş... Başladığı yerde biterse her şey bittiği yerde yeniden başlar" diyen Ramiz Dayı'nın sözlerine karşılık Ezel, "Sensiz yapamam Dayı" diyerek ağladı. Bu konuşmaların ardından Ramiz Dayı'nın gözlerini kapatması "Dayı ölecek mi" sorularını gündeme getirdi.