Cinnet dakikaları

Bursa'da evinde cinnet getiren bir kişi, 3 çocuğunu, ardından kendini bıçakladı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 05.12.2010 10:13 ABONE OL
Merkez Osmangazi ilçesi Başaran Mahallesi'nde oturan Abdurrahman D, gece vardiyasında çalışan eşinin evde olmadığı sırada henüz belirlenemeyen nedenle uyandırdığı çocuklarıyla tartışmaya başladı.

Bir süre sonra sinir krizi geçiren ve cinnet getiren baba, mutfaktan aldığı bıçakla çocukları Tuna D. (3), Tuğçe D. (11) ve Tuğba D'yi (16) yaraladı. Daha sonra Abdurrahman D, kendi karnına sapladığı bıçakla boğazını keserek intihara teşebbüs etti.

Evden gelen çığlıkları duyan komşularının ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi.
Ambulansla Dörtçelik Çocuk Hastanesi'ne kaldırılan Tuna D. ve Tuğçe D, ilk müdahalenin ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

Tuğba D, Çekirge Devlet Hastanesine, cinnet geçiren baba ise Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavileri devam eden Tuna D'nin kolundan ve göğsünden, Tuğçe D'nin ise bacağından ve kasıklarından yaralandığı öğrenildi.

Bir otomobil fabrikasında çalıştığı öğrenilen baba Abdurrahman D'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu, çocukların sağlık durumunun ise iyiye gittiği bildirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

BURSA NAMAZ VAKİTLERİ