Katliam gibi kazada 6 ölü var

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 06.12.2010 20:50 ABONE OL
Antalya'da odun yüklü kamyonla çarpışan ve hurdaya dönen otomobilde olan 2'si bebek 6 kişi yaşamını yitirdi.

Antalya-Isparta Karayolu Karaöz mevkisinde meydana gelen trafik kazasında, Cengiz Eroğlu yönetimindeki 07 CVP 10 plakalı odun yüklü kamyon, Şakir Ali Yıldırım'ın kullandığı 32 EU 188 plakalı otomobil ile çarpıştı.

Yaklaşık 40 metre sürüklenen ve hurdaya dönen otomobildeki sürücü Şakir Ali Yıldırım, eşi Gülsüm Yıldırım ile kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 kişi ve birer yaşlarındaki 2 bebek hayatını kaybetti.

Hurda haline gelen otomobilden itfaiye ekiplerince iş makinesi ile çıkarılan cesetler, Akdeniz Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Kamyon sürücüsü Cengiz Eroğlu ise gözaltına alındı.

KAZADA ÖLENLERİN KİMLİKLERİ BELİRLENDİ

Antalya-Isparta yolunda meydana gelen kazada 6 kişinin yaşamını yitirdiği otomobilin sürücüsüne, dün hız yaptığı gerekçesiyle ceza yazıldığı öğrenildi.

Antalya-Isparta karayolu Karaöz mevkisinde, Cengiz Eroğlu yönetimindeki 07 CVP 10 plakalı odun yüklü kamyonun, Şakir Ali Yıldırım'ın kullandığı 32 EU 188 plakalı otomobil ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada yaşamını yitirenlerin isimleri belirlendi.

Yaklaşık 40 metre sürüklenen ve hurdaya dönen otomobildeki sürücü Şakir Ali Yıldırım, eşi Gülsüm Yıldırım, Ahmet Yıldırım, Ayşe Yıldırım ve birer yaşlarındaki Efe Yıldırım ile Melisa Yıldırım olay yerinde yaşamını yitirirken, cesetler, iş makineleri yardımıyla araç kesilerek çıkarıldı.

DÜN CEZA KESİLMİŞ

Öte yandan, beş kişi ile birlikte yaşamını yitiren otomobilin sürücüsü Şakir Ali Yıldırım'a, dün Isparta''da bölünmüş yolda 104 kilometre hız yaptığı gerekçesiyle polis tarafından ceza kesildiği bildirildi.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ