Galibiyetten sonra doğum günü kutlaması yaptılar...

Beşiktaş futbol takımı, gündüz oynadığı Bursaspor maçını kazandıktan sonra Reina'da bir araya geldi. Başkan ve eşlerin de katıldığı gecede İtalyan futbolcu Ferrari'nin doğum günü kutlandı

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 07.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş'ın Bursaspor'u 1-0 mağlup ettiği maçın akşamında takımın birçok futbolcusu Reina'da bir araya geldi ve İtalyan defans oyuncusu Mateo Ferrari'nin 31'inci doğum gününü kutladı. Reina'ya bir minibüsle gelen Ferrari, aracın içinden kızlarla indi. Mekanın içinde kızlarla samimi görüntüler sergileyen futbolcu, herkesle tek tek hatıra fotoğrafı çektirdi. Ferrari gece yarısı olduğunda da pastasını kesti. Futbolcuyu takım arkadaşlarından Nihat Kahveci, İbrahim Toraman, Ersan Gülüm, Quaresma, Ernst, Fink, Guti ve İsmail Köybaşı yalnız bırakmadı. Doğum gününe başkan Yıldırım Demirören eşi Revna Demirören ile katıldı. Teknik direktör Bernd Schuster de eşi ve çocuğuyla gecede yer aldı. Demirören'in Bursaspor'la oynadıkları maç öncesinde çıkan olaylar nedeniyle gergin olması dikkat çekti. Futbolcular, başkanın talimatıyla maçla ilgili tek kelime konuşmadı. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören yemekte, "Teşekkür ediyorum. Bu birlik berberliğin ve güzel sonuçların devam etmesini diliyorum. Biz bir aileyiz ve inanıyorum ki hep birlikte bu güzellikleri birlikte yaşayacağız" dedi. Yemeğin sahibi Serdal Adalı keyifli geçen yemekte "Bu sıkıntılı günleri geride bıraktığımızın yemeği. Şampiyon olacağımıza inanıyorum. Güzel günler bizi bekliyor" dedi.

EĞLENCELİ BİR GECE

Gece ilerleyen saatlere kadar devam eden yemekte Quaresma neşeli tavırlarıyla herkesi güldürdü.
Başkan Schuster'le birlikte kurulan masanın başında otururken Adalı masada sık sık yer değiştirdi. Eşlerinde yer aldığı keyifli yemekte ev sahibi Adalı herkesle tek tek ilgilendi.
Oyunculardan bazıları yemek serbest bırakıldığı için izin isteyerek yemeğe katılmadı.
Schuster'in oldukça keyifli olduğu görüldü. Eşi ve çocuğunu yemeğin ortasında eve gönderen Schuster'in yemeğin sonuna kadar kalması ve oğlunun yüzünü ve gözünü kapıda bekleyen gazetecilerden saklaması dikkat çekti.
Bazı futbolcuların Yıldırım Demirören'e ve Serdal Adalı'ya "G.Saray maçına 20'şer bin dolar prim verdiniz. Bursa galibiyetini yemekle kapatıyorsunuz" diye takılmaları gülüşmelere neden oldu.
Guti'nin neşeli tavırlarının yanı sıra sürekli ortamı kesmesi dikkat çekti.
Başkan Demirören ve Schuster de ayrı ayrı takıma bir yemek vereceklerini ve ev sahibi olacakları söylediler.

FERRARİ KRİZDE

Beşiktaş'ta yıldızı barışmayan ve sakat olmadığı halde gideceği günü bekleyen Ferrari'deki soğukluk dün gece tavan yaptı. Dün Reina'ya 4'ü bayan 6 kişilik bir grupla ve özel bir minibüsle gelen Ferrari Başkan Yıldırım Demirören, yöneticiler, Schuster ve futbolcu arkadaşlarının yer aldığı toplu yemek masasına oturmadı. Kısa bir süre selam verdikten son aynı mekanda farklı yerde takıldı. Ferrari'nin Schuster'in de yer aldığı takım masasında oturmayarak ayrı takılması "Ferrari kafasında Beşiktaş'ı bitirmiş. Psikolojik olarak aidiyet duygusunu yitirmiş olarak" diye değerlendi. Eğlence gece yarısına kadar devam etti. Daha sonra mekandan ayrılıp Supper Club'a geçen oyuncuların çoğu eğlencelerine kaldıkları yerden devam etti.

BUGÜN NELER OLDU