Çantadan sosyal sorumluluk çıktı

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 08.12.2010 17:57 ABONE OL
Ünlülerin çanta ve cüzdanları, TOÇEV çocukları yararına Cosmopolitan Dergisi ve GittiGidiyor.com'un desteğiyle açık artırma ile satışa sunuluyor. Maddi yetersizlikler nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara, tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veren TOÇEV'in bu etkiniği 7-16 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.

"Ünlülerin Çantaları TOÇEV Çocukları İçin Satılıyor" adlı proje için 21 ünlü isim, kendileri için manevi değeri büyük çanta ve cüzdanlarını bağışlayarak destek oldu! Hermes, Gucci, Louis Vuitton, Dolce&Gabbana, Christian Dior, DKNY, Chanel, Marc Jacobs gibi ünlülerin markalı çanta ve cüzdanları, yeni sahiplerine Matraş'ın tasarladığı ünlülerin el yazısını ve imzasını taşıyan notluklarla birlikte gönderilecek.

Aslı Şen, Burcu Kara, Demet Kutluay, Dolunay Soysert, Ebru Güzel, Ebru Uygun, Erol Evgin, Etel Baler, Filiz Akın, Gülay Kamaz, Hakan Bilgin, Hülya Kalyoncu, Hülya Koçyiğit, Jess Molho, Murat Evgin, Neşe Sert, Sema Öztürk, Sinan Tuzcu, Siren Ertan, Tan Sağtürk ve Yalın'ın TOÇEV yararına açık artırma ile satışa sunulacak olan çanta ve cüzdanları, GittiGidiyor.com/tocev adresinde alıcılarını bekliyor.

BUGÜN NELER OLDU