Başkentte elektrik kesintisi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 09.12.2010 19:32 ABONE OL
Ankara'nın bazı ilçelerinde, programlı elektrik bakım, onarım, tesis, arıza giderme ve hat çalışmaları sebebiyle 12 Aralıkta elektrik kesintisi yapılacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, elektrik kesintisi uygulanacak yerler ve saatleri şöyle:

Çankaya'da Tunus Caddesi'nin bir kısmına 10:30-15:30 saatleri arasında, Kuzgun, Örgü sokaklar, Kuveyt Caddesi, Hüseyin Onat, Tomurcuk ve Nazilli sokaklara 09:00-14:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

Yenimahalle'de Demetevler Mahallesi 4 ve 5. caddeler ile 3 ve 57. sokaklar ve civarında 10:00-15:00 saatleri arasında enerji kesintisine gidilecek.

Elmadağ'da Üç Evler Mevkisi ve civarında 10:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.
Kazan'da Atatürk ve Fatih mahallelerinin bir kısmına 08:00-14:00 saatleri arasında, Satıkadın Mahallesi'nin bir kısmına 10:00-16:00 saatleri arasında, Kayı Mahallesi'nin bir kısmına 13:00-16:00 saatleri arasında, Saray Keresteciler Sitesi'nin bir kısmına 09:00-12:00 saatleri arasında, Lider Plastik, Hasçelik, Kam Beton, Ece Galvaniz, Habaş, Prefi, Özaltın, Prokon Ekon, Rutmak, Metag, Oksan, Öztaş, Polsaş, Öz İnşaat, Başkent Boya, Çekosan, Örümcek İskele, Çegal, Crayzpark, Cepa, Selçuk Depo, Ada İnşaat, Köşk Yemek, Galen Grup, Yanmaz Proje, Mng Kargo, Yurtiçi Kargo, Horoz Lojistik, Serkan Petrol, Anadolu Akaryakıt, Çim Mühendislik, Özsan Treyler, Orpet, Öntur, İrfam, Temson, Altınordu, Karbogaz, Dilmen Sofi, Maraşhan Lojistik, Yunterm Mühendislik, Dağyaka Mahallesi, Saray Mahallesi köy yerleşkesi, Bersa, Pelka Mühendislik, Set Çimento, Saray Kimya, Birlik İnşaat, Halit Kara, Nurdoğan Aydın Baz İstasyonları ve civarına 09:00-12:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

Çubuk'ta Yenice Harbiş Mevkisi, Aymaş, Nova Genix, Tav Şantiye, Ekotek, Sarıkaya Beton, Yakupoğlu İnşaat Şantiyesi, Dağgrup, Faruk Ateş, Nergiz Dekorasyon ve Hacı Ali Demirel Özel Trafolarda 09:00-12:00 saatleri arasında enerji kesintisine gidilecek.

Beypazarı'nda ise Karaşar Beldesi, Kırbaşı Beldesi, Kuyumcutekke, Acısu, Macun, Kızılcasöğüt, Yoğunpelit, İncepelit, Adaören, Akçakavak, Diğni, Dibecik Köyleri, Şehitler, Gedikağzı, Karaboğaz Mahalleleri, Akkaya, Karakuyu, Sopçalan, Karacaören, Haydarlar, Yiğerler, Kervanlar, Uşakgöl, Akçalı, Karaören, Kabalar, Dibekören, Köseler, Saray Köyleri, Karaşar Güç Birliği, Uşakgöl Yayla Mahallesi, Kayabükü, Köşebükü, Harmancık, Yukarı Ulucak Köyleri, Eminağa Mahallesi, Fasıl, Kuyucak, Aşağı Bağözü, Yukarı Bağözü, Gürağaç, Çakıloba, Sarıağıl, Başören, Kaplan, Kozağaç, Doğanyurt, Köst, Batça, Mençeler, Mikail, Kurtkovan, Boyalı, Akşamoldu, Mahmutlar, Kırşeyhler, Kapullu, Yalnızçam, Kargı, Gürsöğüt, Tacettin, Tahir, Dikmen, Oymaağaç Köyleri ve Dinarbey Yapı Kooperatifine 08:00-17:00 saatleri arasında enerji verilemeyecek.

BUGÜN NELER OLDU