"Dayan aşkım bir yol bulacağız"

Beyin ölümü gerçekleşen Ceyla Gölcüklü'nün fişinin çekilmesini engelleyen eski eş, sosyetik güzele böyle seslendi: Prensesim bizi bırakma

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 09.12.2010 14:04 ABONE OL
Helalleşmek için Londra'dan gelen Shahnavaz, beyin ölümü gerçekleşen eski eşi Ceyla Gölcüklü'ye sarılıp "Kızımız için yaşayacaksın. Dayan aşkım" diye ağladı. Fişinin çekilmesini engelledi...Pankreas kanseri tedavisi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan Ceyla Gölcüklü'nün kendine geldiği andaki ilk isteği eski eşinden oldu. Gölcüklü, Shery Shahnavaz'a "Gel helalleşelim" çağrısı yaptı. Yıllar önce kendisini terk eden kadının çağrısıyla Türkiye'ye gelen Shahnavaz, beklemeye koyuldu. Ancak sosyetik güzelin beyin ölümünün gerçekleşmesiyle umutlar söndü.

Fakat; Shery Shahnavaz, sevdiği kadının hayatta kalabileceğine inandı. Takvim gazetesinin haberine göre eski eşinin baygın bedenine sarılan İranlı petrolcü, "Beni bırakma prensesim. Kızım ve benim için hayatta kalmalısın. Sen hep güçlüydün, yine güçlü ol" diyerek gözyaşları döktü. Ceyla Gölcüklü'nün yaşam ünitesinin fişi de İranlı petrolcünün beklediği mucize yüzünden hâlâ sökülmedi.

'NE OLUR GEL HELALLEŞELiM'
11 yıllık eşini İstanbul sevdası uğruna terk eden Ceyla Gölcüklü, yoğun bakımda eski eşi Shery Shahnavaz'a çağrı yaptı. "Ne olur gel, helalleşelim" diyen Gölcüklü'nün çağrısı üzerine işadamı kızının annesinin yanına koştu.

iDDiALAR BiTMiYOR
BÖYLE BİR HASTAMIZ YOK
Ceyla Gölcüklü'nün tedavi gördüğü American Hastanesi'nin yetkilileri, "Böyle bir hastamız yok" diyerek akıl karıştırıyor.

KONUŞANI KOVARIZ
Hastane yetkililerin, çalışanlarına "Ceyla Gölcüklü ile ilgili konuşanı kovarız ya da size tazminat davası açarız" dediği söyleniyor.

KIZI OKULA DEVAM EDiYOR
Sosyetik güzelin 15 yaşındaki kızı Lara'nın da olaydan fazla etkilenmemesi için okuluna devam ettiği söylenenler arasında.

CENAZESi MEMLEKETiNDE
Cemiyet dünyasından bazı kişilerin söylediğine göre; Gölcüklü'nün yaşam ünitesinin fişi çekildi ve cenazesi Muğla'da.

EViNDE' DiYEN BiLE VAR!
Dedikoduların en ilginci ise yine sosyete dünyasından geldi! Bir sosyetik, "Ceyla iyi, evinde" diyerek herkesi şok etti!

Mezar başında veda turu!
Ceyla Gölcüklü'nün yaklaşık 1 ay önce kızı Lara'yı da yanına alarak Muğla Şehir Mezarlığı'na gittiği ortaya çıktı. Sosyetik güzel, babası Şadan Şevket Gölcüklü ile büyükbabasının mezarları başında dua etti. Gölcüklü, sonra da mezarları temizletti.

Sosyetik güzelin daha önce de aile kabristanını ziyaret ettiğini söyleyen mezar görevlisi Şenol Taşdemir, şöyle konuştu: "Önce uzun süre mezar başında dua etti. Sonra 'belki bir daha buraya gelemem' dedi ve mezarları temizletti."

'ABD'ye gidiyorum'
Sosyetik güzel,rahatsızlığının duyulmaması için hastaneye yatmadan önce dostlarını arayıp ;"Zeki ile ABD'ye gidiyoruz" dedi. Bunun üzerine kimse Ceyla'nın neden ortada görünmediğini sorgulamadı.

BUGÜN NELER OLDU