İşte Ceyla Gölcüklü’nün vasiyeti

Pankreas kanserine yakalanan ve Amerikan Hastanesi'nde beyin ölümü gerçekleşen Ceyla Gölcüklü için 'www.dailyrentalwebsite.com' adıyla günlük kiralanan internet sitesinden bir veda mesajı yayınlandı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cuma 10.12.2010 10:31 ABONE OL
Ceyla Gölcüklü mesajında: "I am not that much lucky to live a longlife and I will be already dead when you read that message. What I would like for human being is to beat the cancer. Good bye!" (Uzun bir ömür yaşayacak kadar şanslı olmadım ve siz bu mesajı okuduğunuzda ölmüş olacağım. İnsanlık için dileğim, kanseri yenmesidir. Elveda.) HT Magazin'den Barış Engin'in haberine göre siteyi ailenin kiraladığı iddia edilirken, Gölcüklü'nün ölmeden önce ailesine vasiyet etmiş olabileceği ileri sürülüyor.FİŞİ ÇEKİLDİ Mİ?

Ceyla Gölcüklü hakkındaki son iddiaya göre; ailesi, yaşam destek ünitesinden çıkardığı Gölcüklü'yü dün sabah büyük bir gizlilikle, babasının mezarının bulunduğu Muğla'nın Ula İlçesi'ne götürdü. İngiltere'deki boşanma davasında eşi Ceri Shahnavaz'dan 140 milyon lira tazminat alan Ceyla Gölcüklü'nün mirası, 15 yaşındaki kızı Lara'ya kalacak. Lara'nın velayetinin babası milyarder Azeri işadamı Ceri Shahnavaz'a geçmesi bekleniyor. Shahnavaz, kızı Lara 18 yaşına gelene kadar, bu mirası yönetecek.1 günlüğüne kiraladılar

www.dailyrentalw ebsite.com'un sahibi Kamil Volkan Gündüz, Ceyla Gölcüklü için siteyi ailenin 1 günlüğüne kiraladığını söyledi. Sitenin günlük ücreti, 365 dolar.

BUGÜN NELER OLDU