Akılalmaz kaza!

İzmir'in Konak ilçesinde virajı alamayan belediye otobüsünün çarptığı trafik lambası, Gülçin Doğan'ın (30) başına düştü.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 11.12.2010 17:00 ABONE OL
Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Doğan'ın hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Kaza dün öğle saatlerinde Alsancak'taki Cumhuriyet Bulvarı'nda meydana geldi. İZULAŞ'a ait Halkapınar- Metro-Arıkent hattında çalışan M.T.D.'nin kullandığı belediye otobüsü, kavşakta virajı alamayarak yol kenarında bulunan trafik lambasına çarptı. Trafik lambası, çarpmanın etkisiyle o sırada yolun karşısına geçmek için bekleyen Gülçin Doğan'ın üzerine devrildi. Başından ağır yaralanarak kanlar içinde kalan Doğan, hemen Alsancak Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Burada ilk müdahalesi yapılan ve hayati tehlikesi bulunan Doğan, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilerek ameliyata alındı.

Alsancak'ta özel bir firmada muhasebe görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen genç kadının durumunun kritik olduğu belirtildi.

Kaza sonrası Kantar Polis Merkezi Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan otobüs sürücüsü ise ifadesi alındıktan sonra savcılığın talimatıyla karakoldan serbest bırakıldı.
BUGÜN NELER OLDU