İntihar mı, cinayet mi?

Antalya'da bir evde başından silahla vurulan 20 yaşındaki genç kız hayatını kaybetti. Polis aynı evde yaşadığı belirtilen ve internette tanıştığı iki arkadaşını gözaltına aldı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 12.12.2010 12:09 ABONE OL
Dün gece Fabrikalar Mahallesi'nde bir apartman dairesinin zemin katında silah sesi gelmesi üzerine vatandaşlar '155 Polis İmdat' hattını aradı. Sesin geldiği belirtilen eve giren polis, içerisinde az sayıda eşya bulunan evin bir odasında kanlar içerisinde başından silahla vurulmuş olan 20 yaşındaki Dudu Sayılı ile karşılaştı.

Olay yerine gelen 112 Acil Servis Sağlık ekipleri genç kızın öldüğünü belirledi. Aynı evde yaşadığı belirtilen Bekir V. ve Fatih A. isimli iki kişi polis tarafından ilk olarak evin içinde sorgulandı. 20 yaşındaki genç kızın yaklaşık 15 gün önce evde yaşayan Bekir V. ve Fatih A. İle internette tanışarak Antalya'ya geldiği daha sonra da eve yakın bir terzide çalıştığı öğrenildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, Sayılı'nın cesedi Antalya Adli Tıp morguna kaldırıldı. Genç kızın, intihar mı, yoksa cinayete mi kurban gittiği ile ilgili soruşturma başlatıldı.
ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ