'Ağa' Bentley filosu ile geziyor

Otomobillere ilgisiyle bilinen işadamı Ali Ağaoğlu önceki gece bir partiye değeri 680 bin TL olan iki siyah Bentley ile geldi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Perşembe 16.12.2010 ABONE OL
İstanbul'un gözde eğlence mekânlarından Longtable, önceki akşam yeni sezonu açtı.

"Warm Up" adı verilen erken yılbaşı kutlama partisine çok sayıda ünlü isim de katıldı. Gecenin en dikkat çeken ismi ise işadamı Ali Ağaoğlu oldu.

Otomobil tutkusuyla bilinen ve sürekli farklı araçlarıyla objektiflere yansıyan Ağaoğlu, bu sefer de iki aracıyla birden görüntülendi. Ağaoğlu, mekâna değeri 680 bin TL olan Bentley marka otomobiliyle geldi. Ağaoğlu'nun aynı marka ve model diğer otomobilini de şoförü partiye getirdi. Ağaoğlu, daha sonra Bentley marka iki otomobiliyle fotoğraf çektirdi.

"Ağa" lakaplı işadamı, geçen yıl da aynı mekâna, oğlu Alican Ağaoğlu ile Ferrari ve Bentley marka otomobilleriyle gelerek ilgi odağı olmuştu. Partiye katılan isimler arasında Neslişah Alkoçlar, Ender Alkoçlar, İvana Sert, Azade Balkaner, Fadik Sevin Atasoy, Naz Elmas, Serdar Bilgili ve Selin İmer de yer aldı. Oyuncu Naz Elmas giydiği kurdele şeklindeki eteği ile gecenin en ilgi çeken isimlerinden oldu.
BUGÜN NELER OLDU