Iverson'dan 'Gizem'li kaçış

İstanbul'daki bir eğlence mekânına şarkıcı Yeşim Salkım'ın kızı Gizem'le giden Beşiktaşlı basketbolcu Iverson, gazetecilerle köşe kapmaca oynadı!

  1. Haberler
  2. Yaşam
Cumartesi 18.12.2010 ABONE OL
Beşiktaş Basketbol Kulübü'nün Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi'nden (NBA) geçtiğimiz ay 4 milyon TL'ye transfer ettiği yıldız oyuncu Allen Iverson, gece hayatıyla gündemden düşmüyor. Yıldız basketbolcu, önceki gece İstanbul Ortaköy'deki bir kulüpte eğlendi. Ancak şu ana kadar sahada kendisinden beklenen performansı sergileyemeyen basketbolcu, çapkınlıkta da sınıfta kaldı! Mekâna şarkıcı Yeşim Salkım'ın kızı Gizem Salkım ve arkadaşlarıyla gelen Iverson, çıkışta kendisini görüntülemek isteyen gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı.

MİNİBÜSÜ BIRAKTI

Genç Salkım ile aynı fotoğraf karesine girmek istemeyen Iverson, önce minibüsünü otel girişine çektirdi. Bu sırada gazetecilerin kendisini takip ettiğini gören Iverson, minibüsü yerine yoldan geçen bir taksiye binerek menajeriyle birlikte izini kaybettirdi. 20 yaşındaki Gizem Salkım ise kız arkadaşlarıyla birlikte şaşkınlık içinde gülümseyerek taksiye koştu.
BUGÜN NELER OLDU