Bu yılbaşında kim kaça sahne alacak?

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 19.12.2010 22:38 ABONE OL
Müzik dünyasının iki ünlü yıldızı Süperstar Ajda Pekkan ile Megastar Tarkan, yılbaşı gecesi çok ilginç bir organizasyona imza atacaklar. Kıbrıs Cratos Otel'de birbiriyle dayanışma içinde olan iki yıldız yılbaşı gecesi aynı sahneyi paylaşacak. Programın açılışını yapacak olan Ajda Pekkan'ın birbirinden güzel şarkılarını söylemesinin ardından sahneye gelmesi planlanan Tarkan'la birlikte Açık Hava Tiyatrosu konserinde olduğu gibi "Kimler Geldi Kimler Geçti" şarkısında düet yapıp, yeni yıla birlikte söyledikleri şarkıyla girecekler. Sürpriz düetin ardından da Tarkan hayranlarına kendi kendi sahne şovunu sunacak.

AJDA VE TARKAN DÜETTE

Ajda Pekkan, yılbaşı akşamı gerçekleştireceği muhteşem Tarkan düetinde yine Nur Yerlitaş imzalı sürpriz bir kıyafet giyecek. Süperstar sahne kıyafetini bir sır gibi saklarken özel dansçıları için de yeni kostümler hazırlatıyor...

İBO ADADA

İbrahim Tatlıses ise 250 bin TL karşılığında Kıbrıs'ta Kaya Artemis Hotel'de sahneye çıkacak. Uzun bir aradan sonra bu yıl yılbaşı gecesi İstanbul WOW Hotel'de sahne alacak olan Hülya Avşar ise bu özel konser için 150 bin TL alacak. Kurban Bayramı'nda KKTC Maliye Bakanlığı'nın yaptığı araştırma sanatçıların başını ağrıtırken, sanatçılar yine de gelen teklifleri geri çevirmediler. Serdar Ortaç 31 Aralık gecesi İstanbul Cevahir Hotel'de sahne aldıktan sonra 1 Ocak gecesi de Kıbrıs Cratos Hotel'le daha önceden yaptığı 11 konserlik anlaşma nedeniyle sahne almak zorunda kalacak.

İŞTE DEVLERİ CANLI İZLEMENİN BEDELİ

Yılbaşında Megastar ve Süperstar'ın düetini izlemek isteyenlerin paraya kıyması gerekiyor. Çünkü Ajda Pekkan ve Tarkan'ın sahne alacağı Kıbrıs Cratos Premium Hotel'de kişi başı 3 günlük konaklama bedeli 2 bin 200 TL. Özel gecede sanatçıları izlemek de ayrıca ücretlendiriliyor. Ön masalarda starlara yakın olmak için bin lira, arka masalar için ise 750 TL ödemek gerekiyor.

*** Yılbaşında İbrahim Tatlıses'i dinlemek için ise 3 gece konaklama bedeli
bin TL. Gala gecesi için ise 230 TL daha ödemeniz gerekiyor.
*** The Green Park Pendik'te sahne alacak olan Ziynet Sali'yi izlemek ise 290 TL'den başlıyor.
*** Kırklareli İğneada Resort'ta sahne alacak Yeşim Salkım'ı dinlemek için en az iki gecelik rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Gecelik peşin fiyatı ise 225 TL.
*** Yeni yıla Selami Şahin, Seda Üren ve Nuran Sultan ile merhaba demek isteyenler Silivri Klassis Resort Hotel'de minimum 3 gecelik rezervasyon yaptırmak zorunda. Gecelik fiyatı ise 200 TL. Yani kişi başı 600 TL'yi gözden çıkarmak gerekiyor.
*** Bolu Büyük Abant Oteli'nde Tuğba Özerk'i izlemek ise 620 TL. Çünkü minimum 2 gece rezervasyon yaptırmak gerekiyor.
*** Pamukkale Colossae Thermal Otel'de sahne alacak olan Coşkun Sabah'la
yeni yıl eğlencesinin bedeli de 338 TL. Gecelik fiyatı 169 lira olan otelde minimum 2 gecelik rezervasyon yaptırmak şart.

BUGÜN NELER OLDU