Görenler hızına inanamıyor

Gaziantep'te bir markete para üstününü alan ve çok hızlı hareket edip kasiyere eksik para verdiniz diyen tırnakçı, görenleri hayrete düşürdü.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 21.12.2010 14:42 ABONE OL
Olay Barak Mahallesi 4 nolu Cadde üzerinde meydana geldi. Buradaki bir marketten meydana gelen tırnakçılık olayı görenleri hayrete düşürdü. Markete girerek 200 TL veren tırnakçı bayan 2 paket sigara istedi. Sigaraları ve para üstünü alan Dilek D. çok hızlı bir hareketle para üstündeki 20 TL'yi cüzdanına koyarak kasiyere eksik para verdiğini söyledi.Bunun üzerine parayı alan kasiyer eksik para verdiğini sanarak bozuk paraları tekrar kasaya koydu. Bunun üzerine sigara almaktan vaz geçtiğini söyleyen Dilek D. verdiği 200 TL'yi tekrar istedi. Bu sırada Dilek D.'nin iki arkadaşı kasiyerin dikkatini dağıtmak için raflardan eşya alarak fiyatlarını öğrenmeye çalıştı. Durumdan şüphelenen kasiyer iş yeri sahibini çağırdı. Bu sırada iş yerinden çıkmaya çalışan Dilek D. ve 2 arkadaşı iş yeri sahibi tarafından tekrar markete çağırılarak tırnakçılık yöntemiyle para çaldıklarını iddia etti. Suçlamaları kabul etmeyen şüpheli bayana güvenlik karması izletilmek istendi. Bu sırada tırnakçılar için çağırılan polis ekipleri de markete geldi. Olay yerinden kaçmak isteyen bayanları tek tek toplayarak markete tekrar getirildi. Burada güvenlik kamerasını defalarca izleyen polis ve iş yeri sahipleri tırnakçının hareketlerini ancak ağır çekimle fark edebildi.

Tırnakçılık yaptığı açıkça görülen bayan ve arkadaşları daha sonra gözaltına alınarak sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü. Burada basın mensuplarının görüntü aldığını fark eden bayanların ilginç hareketleri dikkat çekti. Yüzünü kapatan tırnakçı basın mensuplarının görüntü almasını istemedi. Muhabirlerin sorularını da yanıtsız bırakan tırnakçı kadın tehditler savurdu. Kadınlar alınan sağlık raporlarının ardından ifadeleri alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

BUGÜN NELER OLDU