Kahve makinesi otobüsü yaktı

Düzce TEM otoyolu Beyköy Beldesi Calıcuma köyü mevkiinde sabah saat 08.00 sıralarında meydana gelen olayda bir yolcu otobüsü tamamen yandı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 26.12.2010 11:15 ABONE OL
Ankara'dan İstanbul istikametine gitmekte olan Halil Getir idaresindeki Rize Sahil Seyahat'e ait 53 AP 222 plakalı yolcu otobüsü, Düzce TEM otoyolu Beyköy beldesi Çalı Cuma köyü mevkiinde kahve makinesinin bulunduğu yerden yanmaya başladı. Sürücü Halil Getir, otobüsü emniyet şeridine alarak yolcuları tahliye etmeye başladı. Yolcular, bir anda otobüsün etrafını saran alevler nedeniyle yanmaktan son anda kurtuldu.

Olay yerine gelen Düzce ve Kaynaşlı Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. İtfaiyenin müdahalesine rağmen otobüs tamamen yandı. Rize'den İstanbul'a gittikleri öğrenilen yolcular bagajlarını kurtaramadıkları için sürücü Halil Getir'e tepki gösterdiler. Yolcular ile sürücü arasında tartışma yaşandı. İçinde 37 yolcusu bulunan otobüs yanarak hurdaya dönerken, bazı yolcular başka bir otobüsle yola devam etti. Bazı yolcular ise yanmaktan kurtulmuş olabileceği ihtimali üzerine bagajlarını beklemek için olay yerinde kaldılar. Jandarma, otobüs yangını ile ilgili soruşturma başlattı.


DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ