Attılar tutturamadılar

2011 kehanetlerini açıklayan medyumların, geçen yıl magazin dünyası için dile getirdikleri tahminlerin neredeyse tamamı gerçekleşmedi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 28.12.2010 ABONE OL
Yılbaşı yaklaşırken astrologlar ve medyumlar yeni yıla dair kehanetlerde bulunmaya başladı. Ancak magazin dünyası ile ilgili geçen yıl ortaya atılan kehanetlerin büyük kısmı gerçekleşmedi. İşte bu noktadan hareketle "Peki aynı isimlerin geçen yıl dile getirdiği öngörülerin kaçı tuttu" diyerek küçük bir arşiv çalışması yaptık. Ünlülerin medyumu olarak bilinen Mustafa Kılıç, yalnızca Seda Sayan'ın eşi Onur Şan'la ayrılacağını önceden bilmeyi başardı. Bir süre önce Tatlıses TV'de katıldığı bir programdan kanalın sahibi İbrahim Tatlıses tarafından canlı yayında kovulan Mustafa Kılıç'ın 2010 yılına dair gerçekleşmeyen kehanetleri şöyleydi:
İbrahim Tatlıses çok ciddi sağlık problemleri yaşayacak. Bu sağlık problemleri kendisini yatağa düşürecek. Tatlıses'e yönelik saldırılar düzenlenecek.
Bülent Ersoy evlenecek. Sadece 6 ay sürecek bu evlilik Bülent Ersoy'u çok üzecek çünkü bu sefer eşini çok sevecek. nOkan Bayülgen çok büyük bir trafik kazası yaşayacak. Yatağa düşecek, ayrıca evliliği de sona erecek.
Tarkan'ın, Uzakdoğu'lu bir kadınla yaşadığı gizli ilişki ortaya çıkacak.
Hülya Avşar yeni bir aşkla hayatına devam edecek. Yaşça küçük olan bu ilişki hakkında basında çıkan haberler Avşar'ın sinirlerini bozacak ve ilişki sona erecek.

BUGÜN NELER OLDU