Terk edilen kocadan doğum günü katliamı

Eşine doğum günü hediyesi alıp geri dönmesi için iknaya çalışan Bekir Uçar, olumsuz yanıt aldığı Ayşe Uçar'la kayınvalidesini öldürüp intihar etti

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazartesi 28.12.2010 ABONE OL
Niğde'de evi terk eden eşini geri dönmesi için ikna edemeyen Bekir Uçar dehşet saçtı. Ulukışla ilçesinde yaşanan olay iddiaya göre şöyle gelişti: 32 yaşındaki iki çocuk annesi Ayşe Uçar, bir ay önce çocuklarıyla birlikte evi terk ederek annesinin evine yerleşti. Barışma çabaları sonuçsuz kalan Bekir Uçar (37) önceki gün eşinin doğum gününde bir kez daha kayınvalidesinin evine gitti. Elinde doğum günü hediyesiyle eşini dönmesi için ikna etmeye çalışan Uçar başarılı olamadı. Yaklaşık yarım saat sonra kayınvalidesinin evine elinde "tek kırma" tabir edilen tüfekle dönen Uçar, kapıyı açan kayınvalidesi Nazmiye Dündar'ı (52) başından vurarak öldürdü. Uçar, saklanmaya çalışan eşini de öldürdükten sonra aynı evde intihar etti.

ÇOCUKLARIN HABERİ YOK
Dün sabah anne-kızdan haber alamayan yakınları, evde korkunç manzarayla karşılaştı. Çiftin 12 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğunun, o gece yaşanabilecek bir kavgaya tanık olmamaları için teyzelerine gönderildiği ve olayın kendilerine söylenmediği öğrenildi. Bekir Uçar'ın Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü'ne bağlı bir spor salonunda geçici işçi olarak çalıştığı belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU