Yasak aşka aile boyu infaz

3 gündür kayıp olan Osman Bal'ın cesedi, başı kesilmiş halde bulundu. 47 yaşındaki Bal'ın, aşk yaşadığı evli kadının ailesi tarafından tuzağa düşürülüp öldürüldüğü belirlendi

  1. Haberler
  2. Yaşam
Çarşamba 30.12.2010 ABONE OL
Samsun Vezirköprü'deki bir fabrikada çalışan evli ve 6 çocuk babası olan Osman Bal eve gitmeyince, ailesi 3 gün önce polise giderek kayıp olduğunu bildirdi. Eşi polise, Bal'ın yasak aşk yaşadığı 42 yaşındaki Kamile K.'den şüphelendiğini söyledi. Bunun üzerine polis Kamile K. ile 46 yaşındaki eşi Osman Karakurt'u gözaltına aldı. Çift ilk ifadelerinde olayla ilgileri bulunmadığını, Bal'ın yerini bilmediklerini söyledi. İfadelerinin ardından serbest bırakılan karıkoca dün sabah yeniden gözaltına alındı. Çiftle birlikte 17 yaşındaki oğulları S.K., 16 yaşındaki kızları E.K., gelinleri E.K. ve Fahri isimli yakınları da Emniyet'e götürüldü. Çapraz sorguya alınan Kamile K., Osman Bal ile yaklaşık 4 yıldır ilişki yaşadıklarını söyleyerek cinayeti itiraf etti. Kamile K.'nin itiraflarıyla cinayetin detayları ortaya çıktı.

'BOĞAZINI KESİP PARÇALADIK'
Kamile K. ifadesinde, "Ayrılmak istedim ama kabul etmedi. Ben de eşime 'beni telefonla taciz ediyor' dedim. Eşim Osman'ı eve çağırmamı söyledi. Eve geldiğinde kapıyı açtım. Sonra oğlum S. onu bıçakla öldürüp başını kesti. Eşim de cinayete yardım etti. Cesedi banyoda parçalayarak iki ayrı çuvala koyup Fahri'nin arabasıyla Dümbek Yaylası'na götürüp taşların arasına bıraktık. Sonra taşlarla üzerini örttük" dedi. İfadelerin alınmasının ardından polis olay yerine gitti. İş makineleriyle yapılan aramada Bal'ın cesedi taşların arasına gizlenmiş iki kanlı çuval bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan 6 kişinin sorgusunun devam ettiği belirtildi.

BUGÜN NELER OLDU