Kiraladığı otomobil ile takla attı

Tuzla'da, başka bir araç tarafından sıkıştırılan otomobil, kontrolden çıkarak duvara çarptı ve takla attı. Otomobilde bulunan 4 kişiden 2'si vatandaşlarca, 2'si ise itfaiye ekiplerince kurtarıldı. Otomobilden çıkarılan 2 kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi. Kiraladığı otomobille trafiğe çıkan ve kazayı hafif atlatan sürücü duruma isyan ederek, "Beni mahvettiler. El freni ile dönmeye çalıştılar" dedi.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Pazar 25.12.2011 09:47 ABONE OL

Kaza, saat 01.30 sıralarında D-100 Karayolu Güzelyalı mevkiinde meydana geldi. Cem Telci, otomobil kiralayarak yanına eşini ve 2 arkadaşını da alıp trafiğe çıktı. 34 HU 0756 plakalı araç ile Güzelyalı mevkiine gelen Telci, kendi iddiasına göre bir araç tarafından sıkıştırıldı.

Kullandığı otomobili kurtarmaya çalışan Telci direksiyon h'kimiyetini kaybetti. Otomobil bir duvara çarparak takla attı. Otomobilde bulunan Cem Telci, eşi Esin Telci ve 1'i kadın 2 arkadaşı araç içinde sıkıştı. Telci ve arkadaşı vatandaşlarca araçtan çıkarıldı. Sıkışan 2 kadını kurtarmak için olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri kısa sürede otomobilde sıkışan kadınları kurtardı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar Kartal Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Otomobilde sıkışan 2 kadının durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Kurtarma çalışmalarını seyreden sürücü Cem Telci kendisini bir aracın sıkıştırdığını iddia ederek, "El freni ile dönüş yapmaya çalıştılar. Kontrolümü kaybedip duvara çarptım. Aracın plakasını alamadım. Beni mahvettiler. Otomobili kiralamıştım" diye isyan etti. Sürücü Telci hastanedeki tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Polis, kazaya sebep olduğu ileri sürülen aracı arıyor.

BUGÜN NELER OLDU