İzmir'de koca dehşeti

İzmir'in Konak ilçesinde boşanmak üzere olduğu kocası tarafından bıçaklanan Z.Ç. isimli talihsiz kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Talihsiz kadının bıçaklanma anı ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 27.12.2011 11:21 ABONE OL

Olay 1371 sokakta bulunan bir cafede meydana geldi. İddialara göre 1,5 yıldır ayrı yaşadıkları ve yarın İzmir adliyesinde boşanma davaları görülecek olan Z.Ç ve H.Ç. buluştukları cafede kısa süreli tartışma yaşadı.

Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından cinnet getiren H.Ç. (45) boyanmak üzere olduğu eşi Z.Ç.'yi yanında taşıdığı bıçakla yüzünden yaraladığı görüntüleniyor.

İşte dehşet anları!

Kanlar içerinde kalan Z.Ç'ye ilk müdaheleyi 112 ekipleri yaptı.Daha sonra ambulansa alınan Z.Ç Alsansancak Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, H.Ç.' de polis ekipleri tarafından gözlem altına alındı.Emniyete götürülen zanlı H.Ç.'nin polis otosuna bindirildiği sırada ağlamaklı olduğu gözlemlenirken kendisini görüntülemek isteyen basın mensuplarına, 'Namus cinayeti'. Beni aldatıyordu' diye yanıt verdi.

BUGÜN NELER OLDU