Üsküdar'da teknede kavga

Üsküdar'da bir teknede çıkan kavga sırasında bir kişinin denize düştüğü ihbarı üzerine deniz polisi arama yaptı. Yaklaşık 45 dakika süren aramalarda ceset bulunamadı.

  1. Haberler
  2. Yaşam
Salı 27.12.2011 14:40 ABONE OL
Olay saat 11.00 sıralarında Üsküdar Paşa Limanı'nda meydana geldi. İddialara göre olay şöyle gelişti; teknelerin güvenliğini sağlayan Gökhan S., bir teknenin kapılarının kırık olduğunu gördü. Bunun üzerine tekneni içine giren Gökhan S. bir adam ve kadının teknenin içinde alkol aldıklarını gördü. Gökhan S.'nin tepki göstermesi üzerine teknedeki kadın kaçtı. Ancak bu sırada diğer adam ile aralarında tartışma başlayan Gökhan S., teknedeki adama vurması üzerine adam tekneden düştü. Gökhan S. hemen çevredeki vatandaşlardan yardım istedi, ancak denizde kimse bulunamadı.

Daha sonra olay yerine gelen deniz polisi, Gökhan S.'den olayın nerede gerçekleştiğine dair bilgiler aldı. Bunun üzerine dalgıçlar denizde yaklaşık 45 dakika arama yaptı ancak herhangi bir ceset bulunamadı. Yapılan incelemeler sonucunda Gökhan S. gözaltına alınarak Üsküdar Doğancılar Polis Merkezi'ne götürüldü.

Çevredeki vatandaşlar ise, "Ben burada devamlı balık tutuyorum. Teknede bir adam ve kadın alkol alıyorlarmış. Aralarında kavga çıkınca, bekçi vurmuş adam denize düşmüş. Cesedi arıyorlar ama henüz bulunamadı" dedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

BUGÜN NELER OLDU