Moğol hırsızın 'oscarlık' ölü numarası tutmadı

Bir apartmana girerken görüldü. Kaçarken düştü. Bir süre ölü gibi yerde yatıp tekrar kaçtı. Bir daha düşünce bu kez yakalandı

İstanbul Kağıthane'de bir apartmana girmeye çalışırken fark edilen Moğol uyruklu hırsız, 10 metre yükseklikten iki bina arasındaki boşluğa düştü. Bir süre ölü numarası yaparak kurtulmaya çalışan zanlı, yeniden kaçmak için tırmandığı duvardan bu kez de bir aracın üzerine düşünce polise yakalandı. Olay, Gürsel Mahallesi Çampark Sokak'ta önceki sabah saat 04.00'te meydana geldi. İki bina arasındaki boşluktan inleme sesi geldiğini duyanlar, aşağıda kanlar içinde bir kişinin hareketsiz yattığını gördü. Bu kişinin hırsız olabileceğini düşünen vatandaşların ihbarı üzerine olay yerini kontrol eden polis, şüphelinin kaçtığını fark etti.

İKİ MOĞOL DAHA GÖZALTINDA
Kendisini gören vatandaşlardan ölü numarası yaparak kurtulan zanlı, kaçmak için tırmandığı binanın başka tarafından tekrar düştü. Bir otomobilin üzerine düşen kimliği belirsiz Moğol hırsız kanlar içinde yere yığıldı. Polis kısa süre sonra zanlıyla biri kadın iki Moğol'u daha şüpheli olarak gözaltına aldı.
BİZE ULAŞIN