En işlek caddede evlilik teklifine 'evet'

Edirne'nin en işlek caddesinde diz çökerek evlenme teklif eden genç, "evet" yanıtını alınca, çevredekilerin alkışları ve keman eşliğinde sevgilisiyle dans etti

Trakya Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü 4. sınıf öğrencisi 22 yaşındaki Soner Çınar, evlenme teklif edeceği kız arkadaşı Özge Çetin'i bir bahaneyle Saraçlar Caddesi'ne getirdi. Daha önceden yerlerini alan Çınar'ın arkadaşları, konfetileri attıkları sırada kız arkadaşının önünde diz çöken Çınar, "Benimle evlenir misin?" diye bağırdı. Özge Çetin'in "evet" yanıtını vermesi üzerine Çınar, kız arkadaşının parmağına daha önceden aldığı yüzüğü taktı. Bu sırada, bir kemancının çaldığı şarkı eşliğinde bir süre dans eden genç çifte, caddeden geçenler ve kafelerde oturanlar alkışlarla eşlik etti.

'BAYILMAK ÜZEREYİM'
Kız arkadaşına uzun süredir evlenme teklifi yapmayı düşündüğünü belirten ve bu mutlu günde yanında olan herkese teşekkür eden Soner Çınar, "Çok güzel oldu. Gerçekten bu kadar güzel olacağını beklemiyordum. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çok değik bir duygu, darısı bütün arkadaşlarımın başına" dedi. Yüzlerce kişinin arasında evlenme teklifi alan Özge Çetin de "Bayılmak üzereyim diyebilirim. Çok güzeldi, çok mutlu oldum. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Teşekkür ediyorum" diye konuştu. Caddedeki vatandaşlar ise ilk kez böyle bir evlenme teklifi gördüklerini belirterek, genç çifti tebrik etti.

'DARISI BAŞINIZA'
Bu mutlu günde yanında olan herkese teşekkür eden Soner Çınar, "Çok güzel oldu. Bu kadar güzel olacağını beklemiyordum. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Darısı bütün arkadaşlarımın başına" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN