15 yıl sonra uyumaya başladı

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesinde 22 yaşında gördüğü kabustan dolayı 15 yıldan beridir uyuyamayan Abdulhakim Alper, yapılan tedavilerin ardından uyumaya başladığını savundu.

İçmediği ilaç, etmediği dua kalmayan Abdulhakim Alper, geçtiğimiz günlerde İzmit'te tanıştığı bir hekimin sırtından kan alması ve verdiği doğal ilaçlar sayesinde günde bir saat gibi bir zaman diliminde uyumaya başladığını öne sürdü.

Evli ve 7 çocuk babası Abdulhakim Alper, sırtından kan verip doğal ilaç kullanmaya başlamasının ardından kilo vermeye başladığı, psikolojisinin eskisinden daha iyi olduğu ve düzenli yemek yemeye başladığını iddia ederek şimdi daha mutlu olduğunu söyledi. Alper, "Sorunum, kan dolaşımım zayıfmış. O yüzden uyuyamıyordum. İzmit'teki doktorum benim zayıflamam gerektiğini söyledi. 'Biraz kan verirsen uyuyabilirsin' dedi. Şükür 20 gün içerisinde 10 kilo verdim. Geceleri az da olsa yarım saat uyuyabiliyorum. Gittikçe iyi olmamı umut ediyorum. Tüm hastalara acil şifalar dilerim. Çünkü hasta insan, hasta insanların hallerinden anlar. Ben hasta olduğum için bütün hastalara acıyorum. Bu doktora ulaşarak durumumu kendisine detaylı anlattım. Benim vücudumun değişik yerlerinden kan alarak, bu
sağlıklı kan değil, sağlıksız kanı vücudumdan aldı.

Önceleri vücudumda ağrılar vardı. Bu kanı aldıktan sonra bu ağrılar kesildi. Doktorların daha önceleri vermiş olduğu haplardan dolayı çok yemek yiyordum. O yemek ne yapar kilo aldırır. Aşırı bir şekilde kilo aldım. O hapları atarak doktoru bana verdiği bitki ilaçlarını kullandım. Tabi kan çekiminden sonra o ilacı her gün kaynatarak içiyorum. Yemek düzenim düzeldi. Artık eskisi gibi yemek yemiyorum düzenli bir şekilde yemek yiyorum. Gittikçe kilo vermeye başladım, psikolojim düzeldi. Sinir diye bir şey kalmadı. Artık sinirli değilim. Gittikçe iyi oluyorum ve bana bütün yardım edenlerin, başta kaymakamımıza ve herkese teşekkür ediyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN