Otelde yangın paniği

Denizli'de bir otelde çıkan yangın paniğe neden oldu. Dumandan etkilenen 2 kişi, itfaiye ekipleri tarafından dışarı çıkarılıp, ambulansa taşındı.

Bugün öğle saatlerinde İstasyon Caddesi'ndeki bir otelin kalorifer dairesinde yangın çıktı. Kalorifer tesisatının dönüşüm çalışmaları sırasında çıktığı öğrenilen yangında dumanlar oteli kapladı.

Polis, itfaiye ve sağlık ekipleri olay yerine intikal etti. Polis çevrede güvenlik önlemleri alırken, itfaiye ekipleri de yangına müdahale etti. Oteldeki tüm odalar tek tek kontrol edilerek, içeride insan olup olmadığına bakıldı. Otelin üst katlarında 2 kişinin olduğunun belirlenmesi üzerine oksijen maskelerini takarak içeriye giren itfaiye ekipleri, dumandan etkilenen 2 kişiyi dışarı çıkardı.

Ambulansta ilk tedavileri yapılan 2 kişi, daha sonra hastaneye götürüldü. Dumandan etkilenen bazı kişiler ise dışarı çıkar çıkmaz fenalaştı. İtfaiye ve sağlık ekipleri olayın şokundan kurtulamayanları sakinleştirmeye çalıştı. Otelin bulunduğu cadde bir süre araç trafiğine kapatılırken, itfaiye ekipleri yangını kontrol altına aldı.

Polis, olayla ilgili soruşturmayı başlattı.

BİZE ULAŞIN