'Gayet iyiyim, beni merak etmeyin'

Hakkında "kalp damarında daralma var" haberleri çıkan Ajda Pekkan yine tıbbi müdahale yapıldığı söylentilerini doğrulamaktan kaçındı

Basında 4 yıldır kalp hastası olduğu ve kalbinde iki stent bulunduğu haberleri çıkan 66 yaşındaki Ajda Pekkan önceki akşam Etiler'de bir restoran çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı. Uzun süre mekanda kalan Pekkan için alınan olağanüstü güvenlik önlemleri oldukça şaşırttı. Aracı restoranın kapısına yanaştırılıp, etrafı da mekanın valeleri tarafından çembere alınan buna rağmen Pekkan gazetecilerin açıklama isteğini kırmadı. Otomobilin camını açan Pekkan kalbine stent takıldığı yönündeki haberleri yine kesin olarak doğrulamadı. Ancak hastaneye sadece check up yaptırmaya gittiğini söyleyerek "Şu anda gördüğünüz gibi gayet iyiyim. Beni merak etmeyin" dedi.

DOKTORLAR: DİNLEN

Stent takıldığı söylenen sağ kalp damarında son dönemde daralma olduğu öğrenilen Pekkan'a doktorlar birkaç ay dinlemesi tavsiyesinde bulundu. Ancak doktorlarının uyarısına rağmen sanatçı konserlerini iptal etmedi. Muazzez Abacı ile bir türk sanat müziği albümü çıkarmak için hazırlıklarını sürdürdüğünü söyleyen sanatçı gazetecilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek mekandan ayrıldı. Ajda Pekkan'ın annesinin kalp krizinden hayatını kaybetmesi akıllara "Süperstarın genetik bir kalp hastalığı mı var" sorusunu getirdi.
BİZE ULAŞIN