Müşteri beklerken soyuldu!

Bağcılar'da yaşanan hırsızlık olayı bu kadarına pes dedirtti.

Kapının önünde bekleyen esnafın dalgınlığından yararlanarak dükkana giren hırsız, kasadaki paraları çalarak kayıplara karıştı. Olay dükkanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Bağcılar'da bir baharat dükkanında yaşanan hırsızlık olayı, görenleri şaşkına çevirdi. Dükkan sahibinin bir anlık dalgınlığından yararlanan hırsız, baharatçı dükkanına girdi. İşyeri sahibi dükkanın önünde müşteri beklerken kasayı soyan hırsız, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Görüntülerde bir anlık dikkatsizlikten yararlanarak dükkana giren hırsızın kasayı soyma çabaları göze çarpıyor. İlk denemesinde başarılı olamayan hırsız, ikinci denemesinde de dükkan sahibinin içeri girmesi nedeniyle içeride saklanıyor. Hırsız üçüncü denemesinde amacına ulaşıyor ve kasadaki bütün parayı alarak dükkanın arka kapısından kaçıyor.

Olay işyeri sahibinin kasadaki paraların yokluğunu fark etmesiyle ortaya çıktı. Güvenlik kameralarını izleyen işyeri sahibi, soyulduğunu anladı ve polise haber verdi.Güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, her yerde hırsızı arıyor.

BİZE ULAŞIN