Haluk Levent'ten açıklama

Haluk Levent, Kuşadası konseri sırasında "Tehdit ediliyorum" diyerek polise sığındığını iddia eden haberlere isyan etti.

Sabah.com.tr'ye özel açıklamalarda bulunan Haluk Levent, böyle bir olayın kesinlikle yaşanmadığını çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğunu ve kendisini çok üzdüğünü belirtti.

Asılsız bir haberin adeta linç kampanyasına dönüşmesinin kendisini çok üzdüğünü belirten Haluk Levent "Konser oncesi karakola rutin belge işlemleri için gitmiştim. Medyada belirtilenin aksine muhteşem bir konser oldu. 2 gün boyunca Kuşadası sokaklarında gezdik, bizi tehdit eden kimse olmadı. Kuşadası Emniyet Müdürü Olcay Yakup bey ile görüşüp, böyle birşey olmadığını teyit edebilirsiniz. Kaldığım otelde sözü geçen olaylar kesinlikle yaşanmadı. Servis edilen fotoğraflar ise konser çıkışında çekildi. Böyle haberler cıktığı için çok üzgünüm." diye konuştu.

'Sivas Akıllarda Unutmadık' konseri için Kuşadası'na giden sanatçı Haluk Levent'in alacaklılarının kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle polis merkezine sığındığı öne sürülmüştü.

Lale Gençalp Tan/ Sabah İnternet
BİZE ULAŞIN