Oktay kaynarca dünyaevine girdi

Oktay Kaynarca sürpriz bir şekilde nişanlandığı reklamcı Melek Angun'la dün akşam Kilyos'taki Solar Beach'te düzenlenen düğünle evlendi.

250 bin liraya mal olduğu söylenen düğün davetinde nikah, kumsalın denize en yakın yerinde dalgaların ucunda kıyıldı. Nikahın gerçekleşeceği kumsala inen yolun yarısında gelin Angun'un seçtiği bir müzik kullanılırken, yolun yarısında mikrofonu eline alan Kaynarca 'buraya kadarını gelin hanımın müziğiyle geldik ama bundan sonrası benim müziğim olsun istiyorum' dedi. Alanda Harputluyum türküsü duyulduğunda konuklardan büyük alkış yükseldi.

Nikahın kıyıldığı gazebo, palmiye ağaçları, mavi pembe orkideler, doğal bambular ve beyaz şifonlarla bezenmişti. Varillerde yakılan ateşler ve meşaleler ambiyansı özel kılmıştı. Deniz yıldızları, kabukları ve taşlarla kumların üzerine yapılan büyük kalbin içinde genç çiftin isimleri yer alıyordu. Nikahı Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıyarken genç çiftin şahitliğini Selçuk Yöntem, Tarık Ünlüoğlu, Fikret Orman, Ali Gündoğdu ve Ahmet Alevli yaptı. Gelin Melek Angun damadın ayağına basmayı da ihmal etmedi.

Gecenin ünlü konukları arasında Mahsun Kırmızıgül, Şahin Özer, Kenan İmirzalıoğlu, Olgun Şimşek, Erkan Petekkaya, Ece Uslu, Mehmet Aslantuğ, Arzum Onan, Wilma Elles, Yonca Evcimik, Metin Şentürk, Sinan Çetin, Abdullah Oğuz, Mehmet Ali Erbil, Stelyo Pipis, Ercan Saatçi, Ahmet Bayer, Kerem Alışık, Songül Öden, Bekir Aksoy, Hande Subaşı, Erkan Can, Ozan Güven, Dilara Endican, Petek Dinçöz, Can Tanrıyar, Kubat, Pelin Akat, Müjdat Gezen, Naz Elmas, Begüm Kütük, Mehmet Ali Oğuz, Pınar Aylin gibi isimler vardı.

Düğünün müzik düzenlemeleri ise ünlü DJ Suat Ateşdağlı'ya aitti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Kenan Doğulu sahne aldı.
BİZE ULAŞIN