Ankara'daki değişim muhteşem

Ajda Pekkan ve Enrico Macias, Shopping Fest ile Büyük Ankara Festivali kapsamında Ankara'da konser verdi. Macias, Ankara'da 50 yıldaki değişimi çok beğendiğini söyledi

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl ilkini düzenlediği Shopping Fest(Alışveriş Festivali) ile beşincisini düzenlediği Büyük Ankara Festivali, pop müzik sanatçısı Ajda Pekkan ve Fransız sanatçı Enrico Macias konseri ile sona erdi. Konser alanına sığmayan on binlerce müziksever, gün boyu süren yüzlerce değişik gösteri ve eğlencenin ardından sahneye çıkan Cezayir asıllı Fransız sanatçı Enrico Macias'ın konseriyle yıllardır hafızalara yer etmiş şarkıları hep birlikte dinledi. Ankara'ya ilk olarak 1962 yılında gelen ve o yıllardan bu zamana kadar Başkent'te yaşanan değişimi "muhteşem" olarak nitelendiren Macias, kendisini dinlemek için konser alanını dolduran Başkentlilere Türkçe "herkese çok teşekkürler" diyerek seslendi. Macias, Zingarella şarkısını on binlerin katılımıyla söyledi.

HINCA HINÇ DOLDU

Konserin sonunda Başkan Gökçek sahneye gelerek "Enrico Macias bizim gençliğimizin starı, yıllar içinde hiç bir şey kaybetmemiş. Onun için bir alkış istiyorum" dedi. Büyük Ankara Festivali, Süper Star Ajda Pekkan tarafından verilen konser ile sona erdi. Atatürk Kültür Merkezi konser alanını hınca hınç dolduran on binlerin alkışları ve tezahüratları eşliğinde sahneye gelen Ajda Pekkan, yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.
BİZE ULAŞIN